Mgr. Alena Černá, MBA
Ředitelka školy
Konzultační hodiny: úterý 14,00 - 15,00
Mgr. Zdeněk Jiřena
Zástupce ředitelky školy
Konzultační hodiny: úterý 12,30 - 13,20
Mgr. Yvona Jetmarová
Výchovná poradkyně
Tř. učitelka I. třída ZŠ
Konzultační hodiny:
úterý 10,00 - 10,45 (nebo dle tel. domluvy)
Mgr. Miroslav Cejp
Koordinátor ICT,
Tř. učitel XI. třída ZŠ
Konzultační hodiny:
úterý 14,00 - 15,00
Mgr. Jana Nemčovská
Třídní učitelka
IV. třída ZŠ
Konzultační hodiny:
středa 12,00 - 12,45
Mgr. Ivana Popelková
Třídní učitelka
IX. třída ZŠ
Konzultační hodiny:
pondělí 12,30 - 13,20 (nebo dle tel. domluvy)
Mgr. Ludmila Pilařová
Metodička prevence rizikového chování
Třídní učitelka
VII. ZŠ speciální
Konzultační hodiny:
pondělí 13,00 - 13,45
Mgr. Lucie Jandíková
Vedoucí metodického sdružení ZŠ speciální
Třídní učitelka IX. ZŠ speciální
Konzultační hodiny:
středa 13,20 - 14,00
Mgr. Martina Vacková
Třídní učitelka X. ZŠ speciální
Konzultační hodiny:
úterý 11,40 - 12,30 (nebo dle tel. domluvy)
Mgr. Alena Šmídová
Tř. učitelka II. a III. třída ZŠ
Konzultační hodiny:
pondělí 13,00 - 14,00 (nebo dle tel. domluvy)
Mgr. Romana Osinková
Třídní učitelka
II. třída praktické školy
Konzultační hodiny:
čtvrtek 11,00 - 11,45
Mgr. Věra Fikejzová
Vedoucí metodického sdružení ZŠ
Třídní učitelka VIII. třída ZŠ středa 13,25 - 14,10
Mgr. Barbora Jílková
Třídní učitelka VII. třída ZŠ
Konzultační hodiny:
pondělí 12,30 - 13,15
Bc. Monika Dostálová
Učitelka Konzultační hodiny: pondělí 12,35 - 13,20
Mgr. Marie Soušková Třídní učitelka přípravný stupeň ZŠS Konzultační hodiny: čtvrtek 11,40 - 12,30 (nebo dle tel. domluvy)
Mgr. Anna Kosková
Vychovatelka školní družiny
Bc. Andrea Truncová
Asistentka pedagoga Učitelka
Romana Kantová
Asistentka pedagoga
Pavla Dušková Vychovatelka školní družiny Asistentka pedagoga
Iva Stránská
Asistentka pedagoga
Petra Boušková
Asistentka pedagoga Učitelka
Hana Drdajová
Asistentka pedagoga
Andrea Lipusová
Asistentka pedagoga
Jaroslava Landsmanová
Asistentka pedagoga
Jaroslava Boušková
Asistentka pedagoga
Vladislava Kopecká
Asistentka pedagoga
Vendula Záleská Asistentka pedagoga Učitelka
Jaroslava Němcová DiS. Asistentka pedagoga Učitelka
Olga Blažejová
Asistentka pedagoga
Tereza Blažková
Asistentka pedagoga
Miroslava Krejčová
Asistentka pedagoga Administrativní pracovník
Monika Bezdíčková Asistentka pedagoga
Ivana Šárová
Uklizečka
Blanka Zamastilová
Uklizečka, domovnice
Miroslav Podmajerský
Údržbář, školník
Monika Loukotová
Účetní školy